SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor biały
1,35 zł z VAT
3,35 zł
1,10 zł netto
OPTON connector SC/APC 0.9mm
2,34 zł z VAT
3,46 zł
1,90 zł netto
C-DATA FD1108S EPON OLT 8x PON 8x SFP/GbE 1U
3 073,77 zł z VAT
3 500,00 zł
2 499,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
ShinewayTech OPM-50A miernik mocy optycznej 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -70 - 10 dBm
1 569,17 zł z VAT
1 275,75 zł netto
przechowalnia
ShinewayTech palmOTDR S20AE reflektometr optyczny OTDR, SM, 1310/1550nm, 32/30dB (wersja rozbudowana
ShinewayTech palmOTDR S20AE reflektometr optyczny OTDR, SM, 1310/1550nm, 32/30dB (wersja rozbudowana Producent: Shineway Tech

Towar na zamówienie - czas realizacji 2 tygodnie.

Wersja rozbudowana - z dodatkowym wizualnym lokalizatorem uszkodzeń, miernikiem mocy optycznej i laserowym źródłem światła.

9 414,69 zł z VAT
7 654,22 zł netto
przechowalnia
ShinewayTech palmOTDR S20BE reflektometr optyczny OTDR, SM, 1310/1550nm, 35/34dB (wersja rozbudowana
ShinewayTech palmOTDR S20BE reflektometr optyczny OTDR, SM, 1310/1550nm, 35/34dB (wersja rozbudowana Producent: Shineway Tech

Towar na zamówienie - czas realizacji 2 tygodnie.

Wersja rozbudowana - z dodatkowym wizualnym lokalizatorem uszkodzeń, miernikiem mocy optycznej i laserowym źródłem światła.

11 336,05 zł z VAT
9 216,30 zł netto
przechowalnia
ShinewayTech palmOTDR P11C reflektometr optyczny PON OTDR, SM, 1625nm, 37dB
ShinewayTech palmOTDR P11C reflektometr optyczny PON OTDR, SM, 1625nm, 37dB Producent: Shineway Tech

Towar na zamówienie - czas realizacji 2 tygodnie.

Możliwość testowania aktywnej linii 1625 nm oraz wbudowany miernik mocy optycznej PON!

12 681,00 zł z VAT
10 309,76 zł netto
przechowalnia
ShinewayTech palmOTDR S20C/N reflektometr optyczny metro OTDR, SM, 1310/1550nm, 40/38dB (wersja rozbudowana)
ShinewayTech palmOTDR S20C/N reflektometr optyczny metro OTDR, SM, 1310/1550nm, 40/38dB (wersja rozbudowana) Producent: Shineway Tech

Towar na zamówienie - czas realizacji 2 tygodnie.

Wersja rozbudowana - z dodatkowym wizualnym lokalizatorem uszkodzeń, miernikiem mocy optycznej i laserowym źródłem światła.

13 257,42 zł z VAT
10 778,39 zł netto
przechowalnia
ShinewayTech palmOTDR M20AE reflektometr optyczny OTDR, MM, 850/1300nm, 21/24dB (wersja rozbudowana)
ShinewayTech palmOTDR M20AE reflektometr optyczny OTDR, MM, 850/1300nm, 21/24dB (wersja rozbudowana) Producent: Shineway Tech

Towar na zamówienie - czas realizacji 2 tygodnie.

Wersja rozbudowana - z dodatkowym wizualnym lokalizatorem uszkodzeń, miernikiem mocy optycznej i laserowym źródłem światła.

15 178,78 zł z VAT
12 340,47 zł netto
przechowalnia
ShinewayTech palmOTDR P13C reflektometr optyczny PON OTDR, SM, 1650nm, 37dB
ShinewayTech palmOTDR P13C reflektometr optyczny PON OTDR, SM, 1650nm, 37dB Producent: Shineway Tech

Towar na zamówienie - czas realizacji 2 tygodnie.

Możliwość testowania aktywnej linii oraz wbudowany miernik mocy optycznej PON!

16 523,73 zł z VAT
13 433,93 zł netto
przechowalnia
ShinewayTech palmOTDR S20C/X reflektometr optyczny PON OTDR, SM, 1310/1550/1625nm, 38/37/37dB (wersja rozbudowana)
ShinewayTech palmOTDR S20C/X reflektometr optyczny PON OTDR, SM, 1310/1550/1625nm, 38/37/37dB (wersja rozbudowana) Producent: Shineway Tech

Towar na zamówienie - czas realizacji 2 tygodnie.

Wersja rozbudowana - z dodatkowym wizualnym lokalizatorem uszkodzeń, miernikiem mocy optycznej i laserowym źródłem światła.
Filtr aktywnej linii 1625nm

19 021,51 zł z VAT
15 464,64 zł netto
przechowalnia
ShinewayTech palmOTDR S20C/P reflektometr optyczny OTDR, SM, 1310/1490/1550nm, 38/37/37dB (wersja rozbudowana)
ShinewayTech palmOTDR S20C/P reflektometr optyczny OTDR, SM, 1310/1490/1550nm, 38/37/37dB (wersja rozbudowana) Producent: Shineway Tech

Towar na zamówienie - czas realizacji 2 tygodnie.

Wersja rozbudowana - z dodatkowym wizualnym lokalizatorem uszkodzeń, miernikiem mocy optycznej i laserowym źródłem światła.

19 790,06 zł z VAT
16 089,48 zł netto
przechowalnia
ShinewayTech palmOTDR P31C reflektometr optyczny PON OTDR, SM, 1310/1550/1625nm, 38/37/37dB
ShinewayTech palmOTDR P31C reflektometr optyczny PON OTDR, SM, 1310/1550/1625nm, 38/37/37dB Producent: Shineway Tech

Towar na zamówienie - czas realizacji 2 tygodnie.

Możliwość testowania aktywnej linii oraz wbudowany miernik mocy optycznej PON!

19 982,19 zł z VAT
16 245,68 zł netto
przechowalnia
ShinewayTech palmOTDR S20D/N reflektometr optyczny długodystansowy OTDR, SM, 1310/1550nm, 45/43dB (wersja rozbudowana)
ShinewayTech palmOTDR S20D/N reflektometr optyczny długodystansowy OTDR, SM, 1310/1550nm, 45/43dB (wersja rozbudowana) Producent: Shineway Tech

Towar na zamówienie - czas realizacji 2 tygodnie.

Wersja rozbudowana - z dodatkowym wizualnym lokalizatorem uszkodzeń, miernikiem mocy optycznej i laserowym źródłem światła.

20 942,88 zł z VAT
17 026,73 zł netto
przechowalnia
ShinewayTech palmOTDR P33C reflektometr optyczny PON OTDR, SM, 1310/1550/1650nm, 38/37/37dB
ShinewayTech palmOTDR P33C reflektometr optyczny PON OTDR, SM, 1310/1550/1650nm, 38/37/37dB Producent: Shineway Tech

Towar na zamówienie - czas realizacji 2 tygodnie.

Możliwość testowania aktywnej linii oraz wbudowany miernik mocy optycznej PON!

23 824,92 zł z VAT
19 369,85 zł netto
przechowalnia
ShinewayTech palmOTDR S20F reflektometr optyczny długodystansowy OTDR, SM, 1310/1550nm, 50/48dB (wersja rozbudowana)
ShinewayTech palmOTDR S20F reflektometr optyczny długodystansowy OTDR, SM, 1310/1550nm, 50/48dB (wersja rozbudowana) Producent: Shineway Tech

Towar na zamówienie - czas realizacji 2 tygodnie.

Wersja rozbudowana - z dodatkowym wizualny lokalizatorem uszkodzeń, miernikiem mocy optycznej i laserowym źródłem światła.

42 718,34 zł z VAT
34 730,36 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1