SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
UPLINK EPON ONU 122R 1x GbE 1x FE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
109,47 zł z VAT
130,51 zł
89,00 zł netto
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
60,27 zł z VAT
99,00 zł
49,00 zł netto
Bloczek / rolka do rozwieszania kabla 200x50mm vinyl
129,15 zł z VAT
210,25 zł
105,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
DASAN GPON ONT H645G
262,24 zł z VAT
213,20 zł netto
Dostępność przechowalnia
DASAN GPON ONT H640GW
367,77 zł z VAT
299,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Dasan H640RW-02 terminal GPON ONT (4x GE, 2x FXS, 1x RF, WiFi)
503,07 zł z VAT
409,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
DASAN GPON OLT V5824G (8x GPON 8x SFP/RJ45 2x SFP+)
8 608,77 zł z VAT
6 999,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1