SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
INNO D1 Profesjonalna obcinarka do kabli światłowodowych
1 599,00 zł z VAT
2 603,70 zł
1 300,00 zł netto
Vertix W-NOTKSd 24x9/125 ITU-T G.657A2 500m kabel łatwego dostępu
1 783,50 zł z VAT
1 581,12 zł
1 450,00 zł netto
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x6 SM 5.0mm 70m G657A
202,95 zł z VAT
316,66 zł
165,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
SSB splice on connector SC/UPC
30,75 zł z VAT
25,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ładowarka samochodowa do Easy Splicer
173,89 zł z VAT
141,37 zł netto
przechowalnia
SSB EasySplicer holder do splice on connectorów
367,77 zł z VAT
299,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: [1] / 1