SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
OPTON Media converter SFP-RJ45 MC220S
OPTON Media converter SFP-RJ45 MC220S Producent: Opton

Złącze SFP, LAN 10/100/1000 z autonegocjacją.

146,00 zł z VAT
118,70 zł netto
przechowalnia
OPTON mediakonwerter MC211CS
OPTON mediakonwerter MC211CS Producent: Opton

10/100/1000Base-TX to 1000Base-FX WDM TX1550/RX1310 10km SC/PC.

225,37 zł z VAT
183,23 zł netto
przechowalnia
OPTON mediakonwerter MC212CS
OPTON mediakonwerter MC212CS Producent: Opton

10/100/1000Base-TX do 1000Base-FX WDM TX1310/RX1550 10km SC/PC.

225,37 zł z VAT
183,23 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1