Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L Producent: TP-Link

Złącze SFP, LAN: 1000Base-TX bez autonegocjacji (tylko gigabit). Polecamy sprawdzić: OP-MC220S, który posiada autonegocjację na porcie LAN.

84,65 zł z VAT
68,82 zł netto
przechowalnia
TP-Link MC110CS
TP-Link MC110CS Producent: TP-Link
Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km.
107,00 zł z VAT
86,99 zł netto
przechowalnia
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM Producent: TP-Link
Złącze SC/UPC, kabel multimod LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 2km.
115,21 zł z VAT
93,67 zł netto
przechowalnia
TP-Link MC112CS
TP-Link MC112CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km WDM: TX:1350nm.

119,86 zł z VAT
97,45 zł netto
przechowalnia
TP-Link MC111CS
TP-Link MC111CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km, WDM: TX:1550nm.

127,16 zł z VAT
103,38 zł netto
przechowalnia
TP-Link TL-PA4010KIT Zestaw nano transmiterów sieciowych AV500
146,64 zł z VAT
119,22 zł netto
Dostępność przechowalnia
TP-Link MC200CM
TP-Link MC200CM Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel multimod, LAN: 1000 Optic: 1000Base-FX 0,5km.

150,81 zł z VAT
122,61 zł netto
przechowalnia
TP-Link MC210CS
TP-Link MC210CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 1000 Optic: 1000Base-FX 20km.

156,07 zł z VAT
126,89 zł netto
przechowalnia
TP-Link PA7010KIT zestaw transmiterów sieciowych AV1000 gigabit Ethernet
180,58 zł z VAT
146,81 zł netto
przechowalnia
TP-Link PA4022P KIT zestaw transmiter sieciowych AV600 gniazdko 2x fast Ethernet
223,59 zł z VAT
181,78 zł netto
przechowalnia
TP-Link PA4020PKIT zestaw transmiterów sieciowych AV600 gniazdko 2x fast Ethernet
225,11 zł z VAT
183,02 zł netto
przechowalnia
TP-Link PA7010PKIT zestaw transmiterów sieciowych AV1000 gniazdko elektryczne gigabit Ethernet
231,06 zł z VAT
187,85 zł netto
przechowalnia
TP-Link PA7020KIT zestaw transmiterów sieciowych AV1000 2x gigabit Ethernet
237,29 zł z VAT
192,92 zł netto
przechowalnia
TP-Link PA7020PKIT zestaw transmiterów sieciowych AV1000 gniazdko sieciowe 2x gigabit Ethernet
252,38 zł z VAT
205,19 zł netto
przechowalnia
TP-Link PA8010KIT zestaw transmiterów sieciowych AV1300 gigabit Ethernet
279,87 zł z VAT
227,54 zł netto
przechowalnia
TP-Link PA8010PKIT zestaw transmiterów sieciowych AV1200 gniazdko elektryczne gigabit Ethernet
319,49 zł z VAT
259,75 zł netto
przechowalnia
TP-Link WPA8630KIT zestaw transmiterów sieciowych AV1300 z punktem dostępowym AC1300 gigabit Etherne
560,89 zł z VAT
456,01 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1