SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L Producent: TP-Link

Złącze SFP, LAN: 1000Base-TX bez autonegocjacji (tylko gigabit). Polecamy sprawdzić: OP-MC220S, który posiada autonegocjację na porcie LAN.

91,50 zł z VAT
74,39 zł netto
przechowalnia
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM Producent: TP-Link
Złącze SC/UPC, kabel multimod LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 2km.
115,21 zł z VAT
93,67 zł netto
przechowalnia
TP-Link MC110CS
TP-Link MC110CS Producent: TP-Link
Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km.
115,21 zł z VAT
93,67 zł netto
przechowalnia
TP-Link MC111CS
TP-Link MC111CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km, WDM: TX:1550nm.

127,16 zł z VAT
103,38 zł netto
przechowalnia
TP-Link MC112CS
TP-Link MC112CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km WDM: TX:1350nm.

127,16 zł z VAT
103,38 zł netto
przechowalnia
TP-Link TL-PA4010KIT Zestaw nano transmiterów sieciowych AV500
162,90 zł z VAT
132,44 zł netto
przechowalnia
TP-Link MC200CM
TP-Link MC200CM Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel multimod, LAN: 10/100/1000 Optic: 1000Base-FX 0,5km.

181,71 zł z VAT
147,73 zł netto
przechowalnia
TP-Link MC210CS
TP-Link MC210CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 1000 Optic: 1000Base-FX 20km.

182,89 zł z VAT
148,69 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1