SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 / 7
T-Shirt Netis/CDR S
28,29 zł z VAT
23,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT EXTRA
32,03 zł z VAT
26,04 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD Flex-guide RPSMA to RPSMA 50cm
32,94 zł z VAT
26,78 zł netto
przechowalnia
Pigtail U.FL- N/m (50cm)
34,44 zł z VAT
28,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11e adapter mPCIe do PCIe
37,79 zł z VAT
30,72 zł netto
przechowalnia
Pigtail MMCX- N/m (100cm)
51,66 zł z VAT
42,00 zł netto
przechowalnia
Pigtail U.FL- RP-SMA/m (100cm)
Pigtail U.FL- RP-SMA/m (100cm)
Towar na zamówienie.
51,66 zł z VAT
42,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB150/RB450 obudowa wewnętrzna
52,08 zł z VAT
42,34 zł netto
przechowalnia
Routerboard uniwersalna obudowa typu desktop
57,31 zł z VAT
46,59 zł netto
przechowalnia
StationBox InSpot
59,62 zł z VAT
48,47 zł netto
przechowalnia
Panel RACK 19" 1x RB450/G/switch
67,65 zł z VAT
55,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
69,16 zł z VAT
56,23 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP mini RB931-2nD
69,37 zł z VAT
56,40 zł netto
przechowalnia
Jirous GentleBOX JR-200
70,36 zł z VAT
57,20 zł netto
przechowalnia
StationBox InSpot 2x 2.4GHz 2dBi MMCX
79,77 zł z VAT
64,85 zł netto
przechowalnia
Emulator SIT Mini (System Informacji Technicznej)
79,95 zł z VAT
65,00 zł netto
przechowalnia
Routerboard 493 - obudowa wewnętrzna
80,34 zł z VAT
65,32 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC
80,38 zł z VAT
65,35 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD
80,60 zł z VAT
65,53 zł netto
przechowalnia
Routerboard 800/600 - obudowa wewnętrzna
81,59 zł z VAT
66,33 zł netto
przechowalnia
Obudowa StationBox S MMCX do RP-SMA
81,80 zł z VAT
66,50 zł netto
przechowalnia
Routerboard 433/333 - obudowa wewnętrzna
82,73 zł z VAT
67,26 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
83,84 zł z VAT
68,16 zł netto
przechowalnia
AntenaBox v2 Duo 13 MMCX 2x2 MIMO
84,87 zł z VAT
69,00 zł netto
przechowalnia
Wavearena ALUBOX
86,79 zł z VAT
70,56 zł netto
przechowalnia
48 to 24V Gigabit PoE Converter
48 to 24V Gigabit PoE Converter Producent: Mikrotik
Przetwornica 48V -> 8-30 V.
87,37 zł z VAT
71,03 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK Producent: Mikrotik

Zasilacz z angielską wtyczką!

88,58 zł z VAT
72,02 zł netto
przechowalnia
SparkLAN WMIA-123AG
92,25 zł z VAT
75,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD mAP 2nD lite
94,60 zł z VAT
76,91 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

99,51 zł z VAT
80,90 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11E 2HnD
99,69 zł z VAT
81,05 zł netto
Dostępność: wkrótce w ofercie przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
100,15 zł z VAT
81,42 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11e 5HnD
125,83 zł z VAT
102,30 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD R52nM
127,17 zł z VAT
103,39 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB911 5Hn
MikroTik RouterBOARD RB911 5Hn Producent: Mikrotik
AR9344 600Mhz 64MB 23dBm L3.
128,07 zł z VAT
104,12 zł netto
przechowalnia
Option Qualcomm 3G WCDMA GTM378
129,31 zł z VAT
105,13 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Licencja MikroTik Level 4 (AP+Bridge) / p1
129,77 zł z VAT
105,50 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 / 7
Towar dnia
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj produktu
Akcesoria (7)
Antena (6)
Inne urządzenia (8)
Obudowa (5)
Punkt dostępowy (10)
Płyta bez modułu radiowego (1)
Radio (26)
Router (19)
Router bezprzewodowy (16)
Switch (8)
Switch / router (11)
Uchwyt (4)
Urządzenie bezprzewodowe (zewnętrzne) (43)
Wkładki SFP (10)
Producent
Brak danych (1)
CDR (6)
City Media (1)
CyberBajt (3)
Gateworks (2)
IdeaRF.com (1)
Jirous (2)
Mikrotik (201)
Opton (1)
Qualcomm (1)
RF Elements (5)
SparkLAN (1)
Ubiquiti Networks (1)
Wavearena Pacific (2)