SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 / 7
MikroTik RouterBOARD RB11
MikroTik RouterBOARD RB11 Producent: Mikrotik
Adapter mPCI do PCI.
31,41 zł z VAT
25,54 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD Wall Mount Kit
33,81 zł z VAT
27,49 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD Flex-guide RPSMA to RPSMA 50cm
34,27 zł z VAT
27,86 zł netto
przechowalnia
Pigtail U.FL- N/m (50cm)
34,44 zł z VAT
28,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Osłona przeciwzakłóceniowa do SXT Lite
47,97 zł z VAT
39,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11e adapter mPCIe do PCIe
51,41 zł z VAT
41,80 zł netto
przechowalnia
Pigtail MMCX- N/m (100cm)
51,66 zł z VAT
42,00 zł netto
przechowalnia
Pigtail U.FL- RP-SMA/m (100cm)
Pigtail U.FL- RP-SMA/m (100cm)
Towar na zamówienie.
51,66 zł z VAT
42,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Osłona przeciwzakłóceniowa do RBSXTG-5HPND-SAR2
53,51 zł z VAT
43,50 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB150/RB450 obudowa wewnętrzna
56,06 zł z VAT
45,58 zł netto
przechowalnia
Routerboard uniwersalna obudowa typu desktop
56,06 zł z VAT
45,58 zł netto
przechowalnia
StationBox InSpot
59,62 zł z VAT
48,47 zł netto
przechowalnia
Osłona SEXTANT
Osłona SEXTANT Producent: CDR
66,11 zł z VAT
53,75 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
67,28 zł z VAT
54,70 zł netto
przechowalnia
Panel RACK 19" 1x RB450/G/switch
67,65 zł z VAT
55,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Jirous GentleBOX JR-200
70,36 zł z VAT
57,20 zł netto
przechowalnia
Osłona QRT-5
Osłona QRT-5 Producent: CDR
71,34 zł z VAT
58,00 zł netto
przechowalnia
StationBox InSpot 2x 2.4GHz 2dBi MMCX
79,77 zł z VAT
64,85 zł netto
przechowalnia
Emulator SIT Mini (System Informacji Technicznej)
79,95 zł z VAT
65,00 zł netto
przechowalnia
Obudowa StationBox S MMCX do RP-SMA
81,80 zł z VAT
66,50 zł netto
przechowalnia
Wavearena ALUBOX
82,48 zł z VAT
67,06 zł netto
przechowalnia
AntenaBox v2 Duo 13 MMCX 2x2 MIMO
84,87 zł z VAT
69,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD
88,58 zł z VAT
72,02 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC
88,58 zł z VAT
72,02 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
89,70 zł z VAT
72,93 zł netto
przechowalnia
Routerboard 433/333 - obudowa wewnętrzna
91,39 zł z VAT
74,30 zł netto
przechowalnia
Routerboard 493 - obudowa wewnętrzna
91,39 zł z VAT
74,30 zł netto
przechowalnia
Routerboard 800/600 - obudowa wewnętrzna
91,39 zł z VAT
74,30 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK Producent: Mikrotik

Zasilacz z angielską wtyczką!

91,86 zł z VAT
74,68 zł netto
przechowalnia
SparkLAN WMIA-123AG
92,25 zł z VAT
75,00 zł netto
przechowalnia
48 to 24V Gigabit PoE Converter
48 to 24V Gigabit PoE Converter Producent: Mikrotik
Przetwornica 48V -> 8-30 V.
99,40 zł z VAT
80,81 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11E 2HnD
99,69 zł z VAT
81,05 zł netto
Dostępność: wkrótce w ofercie przechowalnia
MikroTik RouterBOARD mAP 2nD lite
102,82 zł z VAT
83,59 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

112,13 zł z VAT
91,16 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
112,13 zł z VAT
91,16 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
MikroTik RouterBOARD cAP lite, punkt dostępowy, 2.4 GHz, 300 Mb/s
121,77 zł z VAT
99,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Option Qualcomm 3G WCDMA GTM378
129,31 zł z VAT
105,13 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Licencja MikroTik Level 4 (AP+Bridge) / p1
129,77 zł z VAT
105,50 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 / 7
Towar dnia
Filtry
Cena
-
Producent
Brak danych (1)
CDR (8)
City Media (1)
CyberBajt (3)
Dbii Networks (1)
Gateworks (2)
IdeaRF.com (1)
Jirous (2)
Mikrotik (199)
Opton (1)
Qualcomm (1)
RF Elements (5)
SparkLAN (1)
TP-Link (1)
Ubiquiti Networks (1)
Wavearena Pacific (2)