SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 45) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: 1 [2] / 2
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 55m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 55m
Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

67,45 zł z VAT
54,84 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 55m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 55m
Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

70,22 zł z VAT
57,09 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 60m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 60m
Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

71,76 zł z VAT
58,34 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 60 m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 60 m
Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

74,91 zł z VAT
60,90 zł netto
przechowalnia
Opton kabel światłowodowy Easy Flex W-NOTKSd 1x9/125 G.657B3
701,10 zł z VAT
570,00 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] / 2