SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 269) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 / 7
1,23 zł z VAT
1,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
1,23 zł z VAT
1,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11e-LTE Cat. 4 150Mbps/50Mbps
1,23 zł z VAT
1,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik quickMOUNT
10,02 zł z VAT
8,15 zł netto
przechowalnia
Zasilacz 24V 0.38A SXT Lite
11,07 zł z VAT
9,00 zł netto
przechowalnia
Oryginalne mocowanie do SXT
Oryginalne mocowanie do SXT
Producent: Mikrotik

Pasuje do Disc-5nD.

11,07 zł z VAT
9,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Oryginalne mocowanie dla Sextant
16,78 zł z VAT
13,64 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD 2.4GHz 5dBi Dipole Antenna RPSMA
19,22 zł z VAT
15,63 zł netto
przechowalnia
Adapter PoE Gigabit injector na kablu
21,55 zł z VAT
17,52 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT PRO LHG
23,28 zł z VAT
18,93 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT PRO
23,32 zł z VAT
18,96 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT EXTRA
23,69 zł z VAT
19,26 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11
MikroTik RouterBOARD RB11
Producent: Mikrotik

Adapter mPCI do PCI.
24,86 zł z VAT
20,21 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11e adapter mPCIe do PCIe
28,98 zł z VAT
23,56 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD Wall Mount Kit
29,68 zł z VAT
24,13 zł netto
Dostępność przechowalnia
Routerboard uniwersalna obudowa typu desktop
47,70 zł z VAT
38,78 zł netto
przechowalnia
MikroTik Woobm-USB out of band management USB stick
49,02 zł z VAT
39,85 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB450/RB850 obudowa wewnętrzna
49,27 zł z VAT
40,06 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
60,04 zł z VAT
48,81 zł netto
przechowalnia
MikroTik moduł zasilający do CCR1016 i CCR1036, 24V, 4A
60,50 zł z VAT
49,19 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP mini RB931-2nD
69,15 zł z VAT
56,22 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD
77,03 zł z VAT
62,63 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
78,86 zł z VAT
64,11 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC
79,04 zł z VAT
64,26 zł netto
przechowalnia
Routerboard 800/600 - obudowa wewnętrzna
81,59 zł z VAT
66,33 zł netto
Dostępność przechowalnia
Routerboard 493 - obudowa wewnętrzna
83,23 zł z VAT
67,67 zł netto
przechowalnia
Routerboard 433/333 - obudowa wewnętrzna
83,73 zł z VAT
68,07 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
Producent: Mikrotik

Zasilacz z angielską wtyczką!

88,58 zł z VAT
72,02 zł netto
przechowalnia
48 to 24V Gigabit PoE Converter
48 to 24V Gigabit PoE Converter
Producent: Mikrotik

Przetwornica 48V -> 8-30 V.
88,77 zł z VAT
72,17 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD mAP 2nD lite
89,40 zł z VAT
72,68 zł netto
przechowalnia
MikroTik mUPS PoE injector z zasilaniem buforowym
97,91 zł z VAT
79,60 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
98,89 zł z VAT
80,40 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

99,00 zł z VAT
80,49 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB911 5Hn
MikroTik RouterBOARD RB911 5Hn
Producent: Mikrotik

AR9344 600Mhz 64MB 23dBm L3.
122,86 zł z VAT
99,89 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11e 5HnD
124,65 zł z VAT
101,34 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD R52nM
124,82 zł z VAT
101,48 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11E 2HPnD
127,48 zł z VAT
103,64 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 / 7