SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 236) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 / 6
Mikrotik 5VUSB 5V adapter USB (RB/411UAHR)
Mikrotik 5VUSB 5V adapter USB (RB/411UAHR)
Producent: Mikrotik

Mikrotik 5VUSB 5V adapter, służący do zasilania RB/411UAHR przy użyciu portu USB.
8,36 zł z VAT
6,80 zł netto
przechowalnia
Zasilacz 24V 0.38A SXT Lite
11,07 zł z VAT
9,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
MikroTik quickMOUNT
11,16 zł z VAT
9,07 zł netto
przechowalnia
Oryginalne mocowanie dla Sextant
18,45 zł z VAT
15,00 zł netto
przechowalnia
Adapter PoE Gigabit injector na kablu
22,40 zł z VAT
18,21 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT EXTRA
25,10 zł z VAT
20,41 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT PRO
25,10 zł z VAT
20,41 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT PRO LHG
25,10 zł z VAT
20,41 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD 2.4GHz 5dBi Dipole Antenna RPSMA
MikroTik RouterBOARD 2.4GHz 5dBi Dipole Antenna RPSMA
Producent: Mikrotik

Dookólna antena do BaseBox2-5dBi oraz 2dbi 5GHz.
27,98 zł z VAT
22,75 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11
MikroTik RouterBOARD RB11
Producent: Mikrotik

Adapter mPCI do PCI.
30,69 zł z VAT
24,95 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD Wall Mount Kit
33,03 zł z VAT
26,85 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11e adapter mPCIe do PCIe
50,21 zł z VAT
40,82 zł netto
przechowalnia
Routerboard uniwersalna obudowa typu desktop
54,76 zł z VAT
44,52 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB150/RB450 obudowa wewnętrzna
55,19 zł z VAT
44,87 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
65,71 zł z VAT
53,42 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD
86,52 zł z VAT
70,34 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC
87,19 zł z VAT
70,89 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
88,08 zł z VAT
71,61 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
Producent: Mikrotik

Zasilacz z angielską wtyczką!

88,58 zł z VAT
72,02 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Routerboard 493 - obudowa wewnętrzna
89,27 zł z VAT
72,58 zł netto
przechowalnia
Routerboard 800/600 - obudowa wewnętrzna
89,27 zł z VAT
72,58 zł netto
przechowalnia
48 to 24V Gigabit PoE Converter
48 to 24V Gigabit PoE Converter
Producent: Mikrotik

Przetwornica 48V -> 8-30 V.
97,08 zł z VAT
78,93 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11E 2HnD
99,69 zł z VAT
81,05 zł netto
Dostępność: wkrótce w ofercie przechowalnia
MikroTik RouterBOARD mAP 2nD lite
100,43 zł z VAT
81,65 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

109,52 zł z VAT
89,04 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
109,52 zł z VAT
89,04 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
MikroTik RouterBOARD cAP lite, punkt dostępowy, 2.4GHz, 300Mb/s
111,59 zł z VAT
90,72 zł netto
przechowalnia
Licencja MikroTik Level 4 (AP+Bridge) / p1
129,77 zł z VAT
105,50 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11e 5HnD
136,90 zł z VAT
111,30 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD R52nM
136,90 zł z VAT
111,30 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB911 2Hn
MikroTik RouterBOARD RB911 2Hn
Producent: Mikrotik

AR9344 600Mhz 64MB 24dBm L3.
137,62 zł z VAT
111,89 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB911 5Hn
MikroTik RouterBOARD RB911 5Hn
Producent: Mikrotik

AR9344 600Mhz 64MB 23dBm L3.
137,97 zł z VAT
112,17 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11E 2HPnD
138,19 zł z VAT
112,35 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD konwerter światłowodowy RBFTC11
147,85 zł z VAT
120,20 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD RB411L
RouterBOARD RB411L
Producent: Mikrotik

AR7130 300MHz 32MB DDR 1x10/100 1xmPCI RouterOS L3.
147,85 zł z VAT
120,20 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD Radome Cover for mANT antennas
148,77 zł z VAT
120,95 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m
Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
151,22 zł z VAT
122,94 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB911 5HnD
MikroTik RouterBOARD RB911 5HnD
Producent: Mikrotik

AR9344 600Mhz 64MB 2x2 MIMO 26dBm L3.
153,33 zł z VAT
124,66 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 / 6