SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 16) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Uplink PoE Switch 7x PoE FE 1x Uplink FE 12-60V
72,57 zł z VAT
75,00 zł
59,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
Producent: Uplink

BRIDGE/ROUTER/PPPOE/NAT
Nowa promocyjna cena! Dostępne od 04.05.2017!
85,85 zł z VAT
69,80 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC
107,96 zł z VAT
87,77 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
109,47 zł z VAT
114,79 zł
89,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 100Z 1x GbE 1x SC/PC
UPLINK EPON ONU 100Z 1x GbE 1x SC/PC
Producent: Uplink

BRIDGE/ROUTER/PPPOE/NAT
120,96 zł z VAT
98,34 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
UPLINK EPON ONU 112R, 1x GbE, 1x SC/PC, WiFi 300 Mb/s
125,95 zł z VAT
102,40 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
Producent: Uplink

BRIDGE/ROUTER/PPPOE/NAT
146,37 zł z VAT
119,00 zł netto
przechowalnia
Uplink PoE Switch 7x PoE GE 1x Uplink GE 12-60V
146,37 zł z VAT
149,00 zł
119,00 zł netto
przechowalnia
164,21 zł z VAT
133,50 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
Producent: Uplink

Nowa, niższa cena!
Hit sprzedażowy! Końcówka GPON kompatybilna z OLT Dasana, Ubiquossa, ZTE i Huaweia!

202,95 zł z VAT
188,00 zł
165,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 122B 2x GbE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
UPLINK EPON ONU 122B 2x GbE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
Producent: Uplink

Działa z OLT Netisa EP820x. Konfiguracja dla starszej wersji (V1) podana jest w opisie produktu.

207,87 zł z VAT
169,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 142B 4x GbE 2x POTS 1x SC/PC 300Mbps WiFi
244,77 zł z VAT
199,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
UPLINK PoE Switch 4x 1G PoE 2x 1G SFP
411,41 zł z VAT
334,48 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
UPLINK EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP
UPLINK EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP
Producent: Uplink

CLI/EMS/WEB management!
2 408,65 zł z VAT
1 958,25 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP
Producent: Uplink

CLI/EMS/WEB management!
3 452,25 zł z VAT
2 806,71 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 8844 8x PON 8x GbE 4x SFP 4x SFP+
UPLINK EPON OLT 8844 8x PON 8x GbE 4x SFP 4x SFP+
Producent: Uplink

CLI/EMS/WEB management!
4 669,08 zł z VAT
3 796,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Strona: [1] / 1