SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 896) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 / 23
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 4 OUT
14,05 zł z VAT
11,42 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 10m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
14,43 zł z VAT
11,73 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 10m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
14,65 zł z VAT
11,91 zł netto
przechowalnia
Uchwyt odciągowy 2.3
1+
:
8,80 zł
100+
:
8,20 zł
przechowalnia
Uchwyt odciągowy PAM-06
Uchwyt odciągowy PAM-06
Producent: Opton

do kabli 'ósemkowych' ze stalową linką nośną
15,19 zł z VAT
12,35 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM QUAD
15,33 zł z VAT
12,46 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC SM QUAD
15,33 zł z VAT
12,46 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
15,34 zł z VAT
12,47 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 0.5m G657B3
15,78 zł z VAT
12,83 zł netto
przechowalnia
Tacka spawów do mufy MIDI - 24 spawy
15,99 zł z VAT
13,00 zł netto
przechowalnia
Tacka spawów do mufy MAXI - 24 spawy
15,99 zł z VAT
13,00 zł netto
przechowalnia
Uchwyt odciągowy PAM-07
Uchwyt odciągowy PAM-07
Producent: Opton

do kabli 'ósemkowych' ze stalową linką nośną
15,99 zł z VAT
13,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
16,05 zł z VAT
13,05 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 1m G657B3
16,30 zł z VAT
13,25 zł netto
przechowalnia
Splitter PLC 1x2 steel box SM 0.250mm 1.8m
16,36 zł z VAT
13,30 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 10m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
16,46 zł z VAT
13,38 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
Producent: Opton

OPTON- Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m.
16,49 zł z VAT
13,41 zł netto
Dostępność przechowalnia
Splitter PLC 1x4 steel box SM 0.250mm 1.8m
16,83 zł z VAT
13,68 zł netto
Dostępność przechowalnia
Uchwyt odciągowy PA-1400-AL
16,91 zł z VAT
13,75 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Producent: Opton

OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
16,97 zł z VAT
13,80 zł netto
przechowalnia
Splitter PLC 1x2 steel box SM 0.9mm 1m
17,15 zł z VAT
13,94 zł netto
przechowalnia
Patchcord FC/UPC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 1m
17,16 zł z VAT
13,95 zł netto
przechowalnia
Patchcord OPTON LC/UPC-SC/UPC, SM, 1m, duplex
17,22 zł z VAT
14,00 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-LC/UPC SM SIMPLEX 10m
17,22 zł z VAT
14,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 2m G657B3
17,87 zł z VAT
14,53 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m
Producent: Opton

OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm 10m.
18,01 zł z VAT
14,64 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 3m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
18,04 zł z VAT
14,67 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Kabel światłowodowy SM uniwersalny U-DQ(ZN)BH 4J (1x4) 1.6kN
18,08 zł z VAT
14,70 zł netto
przechowalnia
Uchwyt nasłupowy do mufy FDB-0224G-E
18,45 zł z VAT
15,00 zł netto
przechowalnia
Domowa puszka FTTH - 4 OUT - FTB04A
18,72 zł z VAT
15,22 zł netto
przechowalnia
Przełącznica (mufa) światłowodowa FDB-0102G - 1 IN, 2 OUT
18,72 zł z VAT
15,22 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 3m G657B3
18,94 zł z VAT
15,40 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 0.5m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
18,98 zł z VAT
15,43 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 0,5m.
19,00 zł z VAT
15,45 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord ST-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 0,5m.
19,00 zł z VAT
15,45 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m.
19,00 zł z VAT
15,45 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 0.5m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
19,11 zł z VAT
15,54 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 1m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 1m G657A1
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 1m G.657A1.
19,16 zł z VAT
15,58 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 0.5m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
19,21 zł z VAT
15,62 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 15m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
19,26 zł z VAT
15,66 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Strona: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 / 23