SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 890) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 / 23
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 1m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 1m
Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

20,86 zł z VAT
16,96 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 1m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 1m
Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

20,86 zł z VAT
16,96 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 0.5m
21,01 zł z VAT
17,08 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
21,11 zł z VAT
17,16 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m.
21,18 zł z VAT
17,22 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 3m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord LC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 3m.
21,19 zł z VAT
17,23 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 0.5m
21,22 zł z VAT
17,25 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G.657A1.
21,25 zł z VAT
17,28 zł netto
przechowalnia
Splitter PLC 1x4 steel box SM 0.9mm 1m
21,25 zł z VAT
17,28 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 15m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
21,32 zł z VAT
17,33 zł netto
przechowalnia
Osłonki spawów 60mm - 100 sztuk termokurczliwe
21,33 zł z VAT
17,34 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 0,5m.
21,40 zł z VAT
17,40 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
Producent: Opton

OPTON- Multimode Patchcord SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m.
21,40 zł z VAT
17,40 zł netto
przechowalnia
Patchcord FC/UPC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
21,40 zł z VAT
17,40 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 0.5m
21,44 zł z VAT
17,43 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 0.5m
21,44 zł z VAT
17,43 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
Producent: Opton

OPTON- Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m.
21,48 zł z VAT
17,46 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
21,55 zł z VAT
17,52 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 2m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 2m
Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

21,65 zł z VAT
17,60 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
21,66 zł z VAT
17,61 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 15m
Producent: Opton

OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
21,67 zł z VAT
17,62 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-FC/UPC SM DUPLEX 3mm 0.5m
21,68 zł z VAT
17,63 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
21,83 zł z VAT
17,75 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 1m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 1m G657A1
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 1m G.657A1.
21,83 zł z VAT
17,75 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 0.5m
21,89 zł z VAT
17,80 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
21,94 zł z VAT
17,84 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 1m.
21,96 zł z VAT
17,85 zł netto
przechowalnia
Dozownik alkoholu IPA 200ml
21,97 zł z VAT
17,86 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 10m G657B3
22,04 zł z VAT
17,92 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 2m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 2m
Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

22,04 zł z VAT
17,92 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 2m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 2m
Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

22,04 zł z VAT
17,92 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 0,5m.
22,05 zł z VAT
17,93 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
22,08 zł z VAT
17,95 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 0.5m
22,12 zł z VAT
17,98 zł netto
przechowalnia
Pigtail FCU/LCU SM-Simplex 20 metrów, włókno G652.D
22,14 zł z VAT
18,00 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 0.5m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
22,21 zł z VAT
18,06 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
22,21 zł z VAT
18,06 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1
Producent: Opton

OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G.657A1.
22,24 zł z VAT
18,08 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
22,24 zł z VAT
18,08 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-FC/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
22,30 zł z VAT
18,13 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 / 23