SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 891) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 / 23
Kabel światłowodowy A-DQ(ZN)B2Y 12J 2x6 1.6kN
2,34 zł z VAT
1,90 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC SM DUPLEX
2,52 zł z VAT
2,05 zł netto
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 24F5T, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 24F5T, G.652.D, 4 kN, span 80 mNOWOŚĆ!
Producent: Opton

Wkrótce w ofercie! Towar powinien być dostępny w drugim tygodniu listopada

2,69 zł z VAT
2,19 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC MM DUPLEX
2,90 zł z VAT
2,36 zł netto
przechowalnia
Adapter FC/UPC SM SIMPLEX
3,16 zł z VAT
2,57 zł netto
przechowalnia
Adapter ST/APC SM SIMPLEX
3,16 zł z VAT
2,57 zł netto
przechowalnia
Opton tacka na 4 / 8 spawów P037
3,16 zł z VAT
2,57 zł netto
przechowalnia
Opton adapter LC/UPC MM Simplex, kolor turkusowy
3,27 zł z VAT
2,66 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC MM DUPLEX
3,39 zł z VAT
2,76 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM SIMPLEX
3,42 zł z VAT
2,78 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC MM SIMPLEX
3,43 zł z VAT
2,79 zł netto
przechowalnia
Vertix W-NOTKSd 16x9/125 ITU-T G.657A2 kabel łatwego dostępu
Vertix W-NOTKSd 16x9/125 ITU-T G.657A2 kabel łatwego dostępu
Producent: Opton

Cena za 1 metr. Minimalne zamówienie to 500 metrów lub wielokrotność.
3,55 zł z VAT
2,89 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opaska ślimakowa 213-235mm
3,57 zł z VAT
2,90 zł netto
przechowalnia
Vertix W-NOTKSd 24x9/125 ITU-T G.657A2 1m kabel łatwego dostępu
Vertix W-NOTKSd 24x9/125 ITU-T G.657A2 1m kabel łatwego dostępu
Producent: Opton

Cena za 1 metr. Minimalne zamówienie to 500 metrów lub wielokrotność.

3,57 zł z VAT
3,15 zł
2,90 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G652D
3,60 zł z VAT
2,93 zł netto
przechowalnia
Gniazdo zasilania 2.1/5.5mm z zaciskami śrubowymi
3,64 zł z VAT
2,96 zł netto
przechowalnia
OPTON Uchwyt odciągowy PA-FTTX3
3,68 zł z VAT
2,99 zł netto
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 48F5T, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 48F5T, G.652.D, 4 kN, span 80 mNOWOŚĆ!
Producent: Opton

Wkrótce w ofercie! Towar powinien być dostępny w drugim tygodniu listopada

3,68 zł z VAT
2,99 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON connector SC/UPC 0.9mm
3,71 zł z VAT
3,02 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A
3,78 zł z VAT
3,07 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM DUPLEX
3,87 zł z VAT
3,15 zł netto
przechowalnia
Opton tacka na 12 / 24 spawów P3012C
3,87 zł z VAT
3,15 zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/UPC 3.0mm
3,89 zł z VAT
3,16 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m G657A
3,92 zł z VAT
3,19 zł netto
przechowalnia
Wtyk zasilający 2.1/5.5mm z zaciskami śrubowymi
3,94 zł z VAT
3,20 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM2
4,02 zł z VAT
3,27 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
Producent: Opton

Tuleja centrująca z tlenku Cyrkonu - lepsza jakość, mniejsze tłumienie, mniejszy rozrzut jakościowy.
4,08 zł z VAT
3,32 zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor niebieski
4,12 zł z VAT
3,35 zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor zielony
4,12 zł z VAT
3,35 zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor biały
4,12 zł z VAT
3,35 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 / 23