Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Aktualności

Przewijamy kable światłowodowe!

Kliknij aby dowiedzieć się więcej

16-01-2019
Nowość! Ubiquiti UFiber Loco - terminal GPON ONT z 1 gigabitowym portem Ethernet
UFiber Loco jest już dostępny w naszej ofercie! Urządzenie to terminal kliencki ONT przeznaczony do sieci GPON. Posiada złącze światłowodowe SC/APC oraz 1 gigabitowy port Ethernet. Może być skonfigurowany jako bridge lub router, zależnie od potrzeby. Zasilanie odbywa się poprzez port microUSB lub pasywne PoE 24 V, zasilacz microUSB dołączono w zestawie. 

Przejdź do produktu
14-01-2019
Nowość! Atrakcyjny cenowo reflektometr CY-190S
CY-190S to reflektometr optyczny przeznaczony do włókien typu singlemode. Wykorzystuje fale o długościach 1310 / 1550 nm, cechuje się dynamiką mocy 12 dB. Dodatkowo posiada wbudowany wizualny lokalizator uszkodzeń VFL. Urządzenie obsługuje się w prosty, intuicyjny sposób, dołączony akumulator umożliwia długą pracę bez konieczności ładowania. Zaloguj się w celu sprawdzenia ceny!

Przejdź do produktu
07-01-2019
Nowość! Kabel DAC (direct attach cable) kompatybilny ze switchami HP!
Jeżeli potrzebujesz połączyć w szafie Rack switche HP zainteresuj się naszym nowym produktem - kablem DAC (direct attach cable) kompatybilnym z HP J9283A. Kabel obustronnie zakończony jest wkładką SFP / SFP+, maksymalna przepustowość transmisji wynosi 10 Gb/s. Długość to 3 metry, jest w zupełności wystarczająca do połączenia wewnątrz szafy Rack lub pomiędzy dwoma szafami. 

Przejdź do produktu
20-12-2018
Nowość! Transmiter sieciowy PLC (powerline adapter) MikroTika z wbudowanym punktem dostępowym!
PL7411-2nD to pierwszy transmiter sieciowy PLC w ofercie MikroTika. Wykorzystuje standard HomePlug AV i jest wyposażony w 1 port fast Ethernet. Dodatkowo umożliwia tranmistowanie sieci bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n, maksymalna teoretyczna przpeustowość wynosi 300 Mb/s (2x2 MIMO / dual-chain). W obrębie jednej sieci można podłączyć do 8 urządzeń PL7411-2nD. Zachęcamy do zapoznania się z nowością.

Przejdź do produktu
07-12-2018
MikroTik szkolenie MTCNA - 28 - 30 stycznia 2019
W dniach od 28 do 30 stycznia 2019 w naszej siedzibie odbędzie się szkolenie MikroTika MTCNA. Obejmuje ono podstawowe zagadnienia związane z zarządzaniem i konfiguracją urządzeń MikroTika, cykl zajęć zakończony jest testem (po pozytywnym zdaniu uczestnikowi przyznawany jest certyfikat MikroTik).

Koszt szkolenia to 890 zł netto, w cenę wliczony jest kurs, materiały szkoleniowe i obiad. 


Zobacz szczegółowy opis
19-11-2018
Nowość! MikroTik 4011iGS z WiFi!
MikroTik 4011iGS-5HacQ2HnD-IN jest już dostępny! Urządzenie posiada 10 gigabitowych portów Ethernet1 slot SFP+ i umożliwia transmisję sieci bezprzewodowej w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie. W paśmie 2,4 GHz wykorzystuje podwójną polaryzację (2x2 MIMO / dual chain), natomiast w 5 GHz aż poczwórną polaryzację (4x4 MIMO / quad chain). Konstrukcja routera została oparta na czterordzeniowym procesorze AL21400 o taktowaniu 1,4 GHz, pamięć RAM wynosi 1 GB. Za odpowiedni zasięg transmisji odpowiadają cztery dookólne, zewnętrzne anteny. 

Przejdź do produktu
14-11-2018
Promocja! MikroTik SXTG 5HPnD SAr2 w niższej cenie!
SXTG 5HPnD SAr2 to zintegrowane urządzenie bezprzewodowe z licencją RouterOS Level 4, która umożliwia pracę jako punkt dostępowy. Wbudowana antena cechuje się wiązką o szerokości 90° i zyskiem energetycznym 14 dBi.

Dodatkowym atutem jest wysoka moc nadawcza - do 30 dBm. Urządzenie doskonale sprawdzi się jako stacja bazowa dla kilku klientów, nowa cena wynosi jedynie 265 zł netto!

Przejdź do produktu
07-11-2018
Nowość! Uplink GP502-RF - GPON ONT z portem CATV (RF)!
Uplink GP520-RF został wyposażony w 1 gigabitowy port Ethernet1 port fast Ethernet oraz 1 port RF (CATV). Działa w technologii GPON, jego konstrukcja oparta jest na chipsecie Realteka. Bez problemu współpracuje z terminalami OLT Huaweia.

Doskonale sprawdzi się w sieciach korzystających CATV u abonentów, którzy nie wymagają terminala z WiFi. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena.


Przejdź do produktu
06-11-2018
Nowość! MikroTik CRS305-1G-4S+ - desktop switch z 4 slotami SFP+ (10Gb/s)!
MikroTik rozszerzył swoją o ofertę o kolejnego switcha - CRS305-1G-4S+IN. Urządzenie posiada 4 sloty SFP+ (10 Gb/s) i 1 gigabitowy port Ethernet. Nowy CRS wyposażony jest w dual boot, użytkownik może wybrać pomiędzy RouterOS Level 5 a SwitchOS. Dodatkowym atutem są dwa gniazda zasilania DC działające redundantnie. Produkt zapewnia bardzo dużą przepustowość przy jednoczesnym zachowaniu niewielkich wymiarów.

Przejdź do produktu
22-10-2018
Nowość! MikroTik LHG LTE!
LHG LTE dołączył do rodziny urządzeń LTE produkowanych przez MikroTika. Posiada kartę R11e-LTE, taką samą jak w SXT / wAP LTE. Wyróżnia się anteną o dużym zysku - 17 dBi oraz stosunkowo wąską wiązką - około 25°. Doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach i zapewni stabilną transmisję tam, gdzie inne rozwiązania okazały się niewystarczające. Obsługuje LTE kat. 4, maksymalna teoretyczna przepustowość wynosi 150 Mb/s w downlinku i 50 Mb/s w uplinku.

Przejdź do produktu
16-10-2018
SXT Lite5 dostępne w nowej, niższej cenie
Popularne urządzenie klienckie SXT Lite5 dostępne jest w nowej, niższej cenie - 155 zł netto!

Produkt wykorzystuje podwójną polaryzację (2x2 MIMO / dual-chain) i obsługuje standardy IEEE 802.11 a/n. Zachęcamy do skorzystania z oferty specjalnej - urządzenie jest dostępne w dużej ilości.

Przejdź do produktu