Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
Praca

Firma CDR Sp z o.o. Spólka Komandytowa specjalizuje się w sprzedaży sprzętu do sieci LAN WLAN

Poszukuje pracownika na stanowisko :

Elektronik

Miejsce pracy: Żory
Region: woj. Śląskie

Opis stanowiska:

  • montaż układów elektronicznych w celu naprawy urządzenia (technologia smd, tht, smt);
  • uruchamianie urządzeń zgodnie z dokumentacją;
  • montaż i testowanie po naprawie.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe - preferowany technik elektronik;
  • doświadczenie w lutowaniu przewlekanych i powierzchniowych elementów elektronicznych;
  • zdolności manualne;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • podstawowe znajomości protokołu TCP/IP.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać klikając w przycisk

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."